osta ja müü teise ringi moekaupa

Ava oma pood ja lisa müügile kõik, mis enam kasutust ei leia - tasuta!

220 606

Külastajat kuus

1 173 119

Müüdud toodet

Hellopeter score

4.4 Apple App Store

Kuidas Yaga töötab?

Müüja lisab toote

Laadi alla Yaga äpp, lisa kuulutusele pildid, kirjeldus ja määra soovitud hind

Ostja sooritab ostu

Ostja valib meelepärase transpordiviisi ning sooritab ostu turvaliselt pangalingi, -kaardi või oma Yaga kontol oleva rahaga

Makse on turvaliselt Yaga käes

Kõigepealt liigub raha Yaga kontole, kus seda hoitakse seni kuni toode on ostjani jõudnud

Müüja paneb toote teele

Müüja paneb paki teele kasutades ostja poolt valitud pakiautomaadi teenust

Ostja saab toote kätte

Ostu kättesaamine kinnitatakse Yaga keskkonnas vajutades “Kaup käes” nuppu

Raha jõuab müüja Yaga kontole

Raha liigub müüja Yaga kontole, kust saab teha väljamakse või kasutada seda tulevasteks ostudeks


Müümine on lihtne

1. Hea müügikuulutuse loomine

Oleme koostanud blogipostituse, kust leiad nipid, et luua müügikuulutus, mis paistab silma ning aitab sind kiirelt müükideni.

Loe lähemalt

2. Esimeste müükideni jõudmine

Kui oled Yagasse kuulutused lisanud, siis ära jää passiivselt ootama, et ostjad sinu poodi satuksid. Kasuta neid lihtsaid tegevusi, et oma pood teistele nähtavaks muuta!

Loe lähemalt

3. Sooduskoodiga müükide kasvatamine

Iga müüja saab oma poele sooduskoode luua ning sellega müüke aktiveerida. Tähista oma Yaga poes sünnipäeva või paku hooajalist allahindlust - valik on sinu!

Loe lähemalt

Ostle turvaliselt ja mugavalt

1. Ostle mugavalt äpis

Äpi olemasolu pakub reaalajas teavitusi selle kohta kui müüja on sinu ostetud toote teele pannud või keegi sulle sõnumi saatnud. Laadi äpp tasuta iOS App või Google Play Store'ist.

Loe lähemalt

2. Mis on Yaga konto?

Tegu on iga kasutaja virtuaalse rahakotiga Yagas, mis võimaldab müükidega teenitud raha eest mugavalt ka ostude eest tasuda. Nii saad ostelda ilma pangakonto seisu muutmata.

Loe lähemalt

3. Mitu toodet, üks saatekulu

Yagas on transpordiviiside valikus “Saatmine ühe pakina”, mis aktiveerub automaatselt alates teisest ostust ning võimaldab teha järgnevad sama poe ostud ilma täiendava transpordikuluta.

Loe lähemalt

Lisa tooted ja alusta müümist

Tee pildid, lisa kirjeldus ja hind ning saada oma riided uuele ringile!

Turvaline ostukoht

Tasu pangalingi või -kaardiga

Yagas saab kauba eest tasuda sama lihtsalt ja turvaliselt kui tavapärases e-poes.

Kiire ja mugav transport

Kaup jõuab ostjani kiirelt ja turvaliselt kasutades integreeritud pakiautomaatide võrgustikke.

KKK

Yaga on ostu-müügiplatvorm uue ja kasutatud moekaubaga kauplemiseks. Igaüks saab Yagas müümisega alustada lisades müügikuulutusele pildid, kirjelduse ja toote hinna. Ostjatel on võimalik soetada teise ringi moekaupa tuntud brändidelt kuni 80% soodsamalt.

Yagas müüdavale kaubale rakendub 3-9% platvormitasu, mis sõltub toote hinnast. Oma poe avamine ning kuulutuste lisamine on tasuta, mis tähendab, et tasu rakendub ainult juhul kui toode leiab ostja.

Yaga toimib escrow mudeli baasil, ehk ostu hetkel liigub raha Yaga kontole, kus seda hoitakse seni kuni ostja on kauba kättesaamise Yagas kinnitanud ja alles seejärel vabastatakse raha müüja kontole. Juhul kui müüja kaupa ei postita, saab ostja ostusumma täies ulatuses tagasi.

Ostja tasub ostu sooritamisel koos toote hinnaga ka transpordikulu. Iga müüja saab oma toodete transpordivalikuid seadistades määrata, millist hinnalisa ta tulenevalt Omniva, Smartposti või DPD paki suurusest soovib kaubale määrata.

Ostjal on õigus toode tagastada, kui see erineb olulisel määral kuulutusel esitatud toote kirjeldusest või fotost. Ostja peab müüjat või Yaga tagastamise soovist teavitama 48h jooksul peale kauba kättesaamist ning mitte vajutama 'Kaup käes' nuppu, kuna sellel juhul kantakse raha müüjale edasi ja tellimus loetakse lõpetatuks.

Veel küsimusi?

Külasta meie kasutajatoe portaali, et leida vastused.